SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Dutpınar'dan alın sağlıklı kalın.
Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

   1980 yılında kayısı üreticiliği ve ticareti ile sektöre adım atan firmamız, 2005 yılından itibaren “Dutpınar Gıda” olarak Pekmez Çeşitleri Üretimi, Et ve Süt Hayvancılığı, Et İşleme ve Süt İşleme tesisleri ile kendi çiftliğinde ürettiği ürünleri nihai tüketiciye ulaştıracak entegre bir yapı oluşturmuştur.

      Dutpınar Gıda, ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektörde güvenilir  olmayı ve kalitenin simgesi haline gelmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda ilerleyen firmamız “Dutpınar’dan Al Sağlıklı Kal” sloganına uygun bir üretim sistemi ile müşterilerine her daim üretim yerinin kapılarını açık tutan şeffaf bir gıda üreticisidir.

       Dutpınar Gıda profesyonel yönetim ekibi, uzman kadrosu, hijyenik ortam ve modern tesisi ile, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2015  standartlarına göre üretim yapmaktadır. Üç kardeşin güç birliği ile oluşan ve “aile şirketi” olma değeri taşıyan Dutpınar Gıda, yapmış olduğu çalışmalarla şehrimize ve bölgemize ciddi  katkılar sağlamaktadır:

            • Dutpınar sadece üretici bir firma olarak kalmayıp, ürettiği pekmez çeşitleri ile ülkenin birçok önde gelen markalarının ürün tedarikçisi konumuna gelmiştir. Altı çeşit pekmez üretimi yanı sıra Keçiboynuzu meyvesinden Keçiboynuzu unu üreterek farklı ülkelere ihracatını gerçekleştirmektedir.

       • Çiftliğimizden elde edilen et ve süt ürünleri işlenerek, yine firmamız tarafından açılmış olan DUTPINAR ÇİFTLİĞİ ismiyle açılan mağazalarımızla ayrıca internet üzerindeki satışlarımızla yurdun her köşesine yöresel doğal ürünler ulaştırmaktayız.

 

        .                                           

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et